Konsultuojame: Telefonu +37060006272 , info@drabuzelis.lt

Filtras
Siaustinukai, dydžiai
321
Dydžiai 50-86
55
56
57
58
59
60

Naujagimio kraitelis

Naujagimio kraitelis

Naujagimio kraitelis -

Labai svarbu ką tik gimusį vaikelį rengti kokybiškos medžiagos rūbeliais, kadangi kūdikių odelė yra labai jautri. Siūlome platų asortimentą naujagimiams skirtų komplektėlių. 

Komplektai yra įvairios sandaros (gali sudaryti keli rūbeliai arba daugiau): kepurytė, pirštinaitės, šliaužtinukas, smėlinukas, seilinukas, kojinytės ir t.t.

Rūbeliai pasiūti iš medvilnės yra minkšti, švelnūs ir patogūs, lengvai apvelkami ir susagstomi.

Šie komplektukai yra puiki dovana kūdikiui ir jo tėveliams. Tad eidami aplankyti draugų, kuriems neseniai gimė kūdikėlis, įsigykite šią labai reikalingą ir praktišką dovaną.

Siūlome įsigyti įvairių spalvų ir dydžių naujagimiams ir kūdikiams skirtus komplektus.

 

 

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Kraitelis kūdikiui, puiki dovana - 9 dalių Mėlynas 901
Puiki dovana sau arba geriems draugams. Naujagimio kraitelis  - 9 dalių. Mėlynos spalvos rinkinukas Vaikų drabužėlius reikia dažnai skalbti, todėl vienas iš pagrindinių jiems keliamų reikalavimų yra nepriekaištinga kokybė ir gera prekinė išvaizda, dėvint juos ne vieną dieną. rūbeliai yr..
16.00€
Kraitelis kūdikiui, puiki dovana - 9 dalių Rožinis  902
Puiki dovana sau arba geriems draugams. Naujagimio kraitelis  - 9 dalių. Rožinės spalvos rinkinukas Vaikų drabužėlius reikia dažnai skalbti, todėl vienas iš pagrindinių jiems keliamų reikalavimų yra nepriekaištinga kokybė ir gera prekinė išvaizda, dėvint juos ne vieną dieną. rūbeliai ..
16.00€
Kraitelis kūdikiui, puiki dovana - 9 dalių žalias 107
Puiki dovana sau arba geriems draugams. Naujagimio kraitelis  - 9 dalių. Žalios spalvos rinkinukas Vaikų drabužėlius reikia dažnai skalbti, todėl vienas iš pagrindinių jiems keliamų reikalavimų yra nepriekaištinga kokybė ir gera prekinė išvaizda, dėvint juos ne vieną dieną. rūbeliai y..
16.00€
Kraitelis naujagimiui "Geltoni peliukai",  518
Kas gali būti geriau, nei tarpusavyje derantis nuotaikingas komplektukas? Būtent šis geltonos spalvos marškinėlių, kelnių ir kumštinių pirštinyčių kraitelis, margintas peliukų iliustracijomis, puikiai tiks mažyliui – tiek mergaitei, tiek berniukui. 100 % medvilnės rūbelių komplektas švelnus ir malon..
6.50€
Komplektukas kūdikiui "Baltai žalias", 132
Šis baltas marškinukų ir kelnių komplektas papuoš jūsų mažylį išėjimams į svečius. Žalios detalės suteiks rūbelių dizainui puošnumo, o ilgos rankovytės ir uždari kelnyčių galai garantuos, kad jūsų mažylis nesušals. Kraitelis pasiūtas iš medvilnės, todėl vaikučio odelei taps maloniu prisilietimu. Su..
7.00€
Komplektukas naujagimiui "Mėlyni peliukai",  519
Mėlynas kelnyčių ir marškinėlių naujagimio kraitelis – išties žavingas derinys jūsų mažajam berniukui. Medvilninis rūbelių uždaromis rankovėmis ir kojų galais komplektukas leis vaikučių jaustis šiltai ir jaukiai. Nuotaikingi peliukų paveikslėliai ant drabužėlių nuteiks smagiai ir pačius tėvelius. Kr..
6.50€
Geltonas kraitelis kūdikiui, 511
Sudėtis: Medvilnė  Savo mažylį puoškite linksmai ir spalvotai! Siūlome Jums nepaprastai žavingą komplektėlį „Bébéllove“ Jūsų mažyliui (0-6 mėn.) arba dovanai Jūsų draugų ar artimųjų naujagimiui    Tad jei Jūsų, draugų ar artimųjų šeimą aplankė gandrai, siūlome Jums šiltą ..
12.00€
Kraitelis naujagimiams "Rudai baltas",  512
Sudėtis: Medvilnė Savo mažylį puoškite linksmai ir spalvotai! Siūlome Jums nepaprastai žavingą komplektėlį „Bébéllove“ Jūsų mažyliui (0-6 mėn.) arba dovanai Jūsų draugų ar artimųjų naujagimiui.  Tad jei Jūsų, draugų ar artimųjų šeimą aplankė gandrai, siūlome Jums šiltą ir mielą do..
12.00€
1 atsiliepimai.
Kraitelis naujagimiui "Rožinukas", 510
Sudėtis: Medvilnė  Savo mažylį puoškite linksmai ir spalvotai! Siūlome Jums nepaprastai žavingą komplektėlį „Bébéllove“ Jūsų mažyliui (0-6 mėn.) arba dovanai Jūsų draugų ar artimųjų naujagimiui   Tad jei Jūsų, draugų ar artimųjų šeimą aplankė gandrai, siūlome Jums šiltą ir mielą dova..
12.00€
Mėlynas kraitelis kūdikiui, 508
Sudėtis: Medvilnė Savo mažylį puoškite linksmai ir spalvotai! Siūlome Jums nepaprastai žavingą komplektėlį „Bébéllove“ Jūsų mažyliui (0-6 mėn.) arba dovanai Jūsų draugų ar artimųjų naujagimiui    Tad jei Jūsų, draugų ar artimųjų šeimą aplankė gandrai, siūlome Jums šiltą ir mielą dov..
12.00€
1 atsiliepimai.
Žalias naujagimio kraitelis, 509
Sudėtis: Medvilnė Savo mažylį puoškite linksmai ir spalvotai! Siūlome Jums nepaprastai žavingą komplektėlį „Bébéllove“ Jūsų mažyliui (0-6 mėn.) arba dovanai Jūsų draugų ar artimųjų naujagimiui  Tad jei Jūsų, draugų ar artimųjų šeimą aplankė gandrai, siūlome Jums šiltą ir mielą dovanų idėją ..
12.00€

Puikus komplektai kūdikiams ir naujagimiams . Šie komplektukai labai tinka kaip dovana einant aplankyti kūdikio ar katik gimusio naujagimio. Komplektai gali būti su: Kepurytė, pirštinaitės, šliaužtinukas, smėlinukas, seilinukas ir t.t.. Viskas pasiūta iš puikios kokybės medžiagų. Drabužiai vaikamsKonsultuojame: Telefonu +37060006272 , info@drabuzelis.lt