Konsultuojame: Telefonu +37060006272 , info@drabuzelis.lt

Filtras
Šliaužtinukai, dydžiai
326

Naujagimio kraitelis

Naujagimio kraitelis

Naujagimio kraitelis -

Labai svarbu ką tik gimusį vaikelį rengti kokybiškos medžiagos rūbeliais, kadangi kūdikių odelė yra labai jautri. Siūlome platų asortimentą naujagimiams skirtų komplektėlių. 

Komplektai yra įvairios sandaros (gali sudaryti keli rūbeliai arba daugiau): kepurytė, pirštinaitės, šliaužtinukas, smėlinukas, seilinukas, kojinytės ir t.t.

Rūbeliai pasiūti iš medvilnės yra minkšti, švelnūs ir patogūs, lengvai apvelkami ir susagstomi.

Šie komplektukai yra puiki dovana kūdikiui ir jo tėveliams. Tad eidami aplankyti draugų, kuriems neseniai gimė kūdikėlis, įsigykite šią labai reikalingą ir praktišką dovaną.

Siūlome įsigyti įvairių spalvų ir dydžių naujagimiams ir kūdikiams skirtus komplektus.

 

 

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Kraitelis kūdikiui, puiki dovana - 9 dalių Rožinis  902
Puiki dovana sau arba geriems draugams. Naujagimio kraitelis  - 9 dalių. Rožinės spalvos rinkinukas Vaikų drabužėlius reikia dažnai skalbti, todėl vienas iš pagrindinių jiems keliamų reikalavimų yra nepriekaištinga kokybė ir gera prekinė išvaizda, dėvint juos ne vieną dieną. rūbeliai ..
16.00€
3 atsiliepimai.
Violetinis naujagimio kraitelis, 372
Violetinis naujagimio kraitelis palaikys jaukumą ir šildys kūdikį, todėl tiks jautriai kūdikių odelei. Toks ryškus komplektukas papuoš naujagimį. Pirštinės neleis sušalti rankytėms bei puikiai apsaugos nuo apsibraižymo. Kepurytė apsaugos galvytę. Kraitelis medvilninis. Sudėtis: Medvilnės trikotažas..
10.00€
Kraitelis naujagimiams "Rudai baltas",  512
Sudėtis: Medvilnė Savo mažylį puoškite linksmai ir spalvotai! Siūlome Jums nepaprastai žavingą komplektėlį „Bébéllove“ Jūsų mažyliui (0-6 mėn.) arba dovanai Jūsų draugų ar artimųjų naujagimiui.  Tad jei Jūsų, draugų ar artimųjų šeimą aplankė gandrai, siūlome Jums šiltą ir mielą..
12.00€
Kraitelis naujagimiui "Rožinukas", 510
Sudėtis: Medvilnė  Savo mažylį puoškite linksmai ir spalvotai! Siūlome Jums nepaprastai žavingą komplektėlį „Bébéllove“ Jūsų mažyliui (0-6 mėn.) arba dovanai Jūsų draugų ar artimųjų naujagimiui   Tad jei Jūsų, draugų ar artimųjų šeimą aplankė gandrai, siūlome Jums šiltą ir mielą dova..
12.00€
1 atsiliepimai.
Žalias naujagimio kraitelis, 509
Sudėtis: Medvilnė Savo mažylį puoškite linksmai ir spalvotai! Siūlome Jums nepaprastai žavingą komplektėlį „Bébéllove“ Jūsų mažyliui (0-6 mėn.) arba dovanai Jūsų draugų ar artimųjų naujagimiui  Tad jei Jūsų, draugų ar artimųjų šeimą aplankė gandrai, siūlome Jums šiltą ir mielą dovanų idėją ..
12.00€

Puikus komplektai kūdikiams ir naujagimiams . Šie komplektukai labai tinka kaip dovana einant aplankyti kūdikio ar katik gimusio naujagimio. Komplektai gali būti su: Kepurytė, pirštinaitės, šliaužtinukas, smėlinukas, seilinukas ir t.t.. Viskas pasiūta iš puikios kokybės medžiagų. Drabužiai vaikamsKonsultuojame: Telefonu +37060006272 , info@drabuzelis.lt

Bičių motinėlių augintojai : Imantas Telefonu +37060006272 , Biciu motineles