Konsultuojame: Telefonu +37060006272 , info@drabuzelis.lt

Įvairūs priedai ir aksesuarai

Kas gali būti gražiau už spalvotą, stilingą, žaismingą, vaikišką peteliškę?

Peteliškės vaikams — aksesuarai, kurie pagyvins tiek kasdienį, tiek šventinį berniuko įvaizdį. Išskirtinės varlytės berniukams papildys vaikišką garderobą. Tai patrauklaus dizaino detalė, aksesuaras su kuriomis vaikas jausis ne tik patogiai, bet ir stilingai. Peteliškės berniukams — mažojo princo svajonė.

Peteliškė gali padėti atskleisti berniuko individualumą, asmenybę, charakterį ir, žinoma, pritraukti dėmesio.

Be to peteliškė — puikus įprasto kaklaraiščio pakaitalas!

 

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Peteliškė "Tautinė", 722
Šventinį berniuko įvaizdį neabejotinai papildys ši miela proginė peteliškė. Šviesios spalvos aksesuaras puikiai tiks prie mažojo džentelmeno kostiumo, todėl jis išties atrodys žavingai. Nedidukė peteliškė patogiai pritvirtinama, tad nespaus vaiko kaklo.   Tautinė vėliava, tautinis aksesua..
4.00€
24 atsiliepimai.
Peteliškė berniukui, 119
Prie dailaus šventinio kostiumo peteliškė – būtinas ir stilingas atributas. Ši spalvota peteliškė puikiai papildys berniukui skirtą šventinių rūbų derinį. Su tokiu žavingu akcentu jis atrodys ne tik žaismingai, bet ir patogiai – peteliškė lengvai pritvirtinama. ..
4.34€

Peteliškės vaikams - aksesuara, kurie pagyvins tiek kasdienį, tiek šventinį berniuko stilių.Varlytės berniukams papildys vaikišką garderobą. Tai patrauklaus dizaino detalės, su kuriomis vaikas jausis ne tik patogiai, bet ir stilingai. Peteliškės berniukams - mažojo princo svajonė.Konsultuojame: Telefonu +37060006272 , info@drabuzelis.lt

Bičių motinėlių augintojai : Imantas Telefonu +37060006272 , Biciu motineles