Konsultuojame: Telefonu +37060006272 , info@drabuzelis.lt

Rankšluosčiai

Rankšluosčiai

Rankšluostis mažyliui

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Rankšluostis mažyliui „Žirafytė“, 216
Ryškios spalvos, žaismingas, su žirafos paveiksliuku medvilninis rankšluostukas — puikus pasirinkimas Jūsų mažylio priežiūrai. Rankšluostis yra su gobtuvu, kurio dėka greitai ir patogiai nusausinsite vaikelio galvą ir mažylis nesušals. Rankšluostis yra minkštas, švelnus, pralaidu..
11.00€
Rankšluostis vaikui su kapišonu „Žaismingoji žirafa“, 99
Baltos spalvos, žaismingas, su žirafos paveiksliuku medvilninis rankšluostukas — puikus pasirinkimas Jūsų mažylio priežiūrai. Rankšluostis yra su gobtuvu, kurio dėka greitai ir patogiai nusausinsite vaikelio galvą ir mažylis nesušals. Rankšluostis yra minkštas, švelnus, pralaidus..
11.00€
Rankšluostis mažyliui, kūdikiui „Rožinė žirafa“, 178
Rožinės spalvos, žaismingas, su žirafos paveiksliuku medvilninis rankšluostukas — puikus pasirinkimas Jūsų mažylio priežiūrai. Rankšluostis yra su gobtuvu, kurio dėka greitai ir patogiai nusausinsite vaikelio galvą ir mažylis nesušals. Rankšluostis yra minkštas, švelnus, nedirg..
11.00€
Rankšluostukas su kapišonu „Spalvotas prisilietimas“, 130
Spalvotas, žaismingas, su žirafos paveiksliuku medvilninis rankšluostukas — puikus pasirinkimas Jūsų mažylio priežiūrai. Rankšluostis yra su gobtuvu (kapišonu), kurio dėka greitai ir patogiai nusausinsite vaikelio galvą ir mažylis nesušals. Rankšluostis yra minkštas, švelnus, n..
11.00€
Mėlynas rankšluostis vaikui su kapišonu „Linksmoji žirafa“ 299
Mėlynos (žydros) spalvos, žaismingas, su žirafos paveiksliuku medvilninis rankšluostukas — puikus pasirinkimas Jūsų mažylio priežiūrai. Rankšluostis yra su gobtuvu, kurio dėka greitai ir patogiai nusausinsite vaikelio galvą ir mažylis nesušals. Rankšluostis yra minkštas, švelnu..
11.00€
Rankšluostis mažyliui „Geltonas švelnumas“, 350
Geltonos spalvos, žaismingas, su žirafos paveiksliuku ant kapišono, medvilninis rankšluostukas — puikus pasirinkimas Jūsų mažylio priežiūrai. Rankšluostis yra su gobtuvu (kapišonu), kurio dėka greitai ir patogiai nusausinsite vaikelio galvą ir mažylis nesušals. Rankšluostis ..
11.00€


Konsultuojame: Telefonu +37060006272 , info@drabuzelis.lt